Wynik USG nerek 11-miesięcznego dziecka
Dziś byłem na badaniu USG nerek z synem ma 11miesięcy z jednej strony ma powiększony przewód o 5mm czy to coś groźnego oznacza?

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jaki przewód ma Pani na myśli. Sugeruję, by wynik ocenił lekarz, który zlecił wykonanie badania.