Wyniki badań IgE a alergia

Witam serdecznie rok temu robiłam gadania alergologiczne ige--> z badań wynikało, że na mleko byłam uczulona w tzw 4 stopniu a na wszystkie zboża w 3 stopniu. Mleko odstawiłam całkowicie i po roku udałam się do innego laboratorium diagnostycznego ---> dowiedziałam się, że nie jestem na nic uczulona ! Czy to możliwe, że tak poważna alergia całkowicie ustąpiła całkowicie czy któreś z badań było błędnie wykonane ?

Aleksander Ropielewski

Obie sytuacje są prawdopodobne, bez analizy dotychczasowych badań nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie.