Wyniki testów alergicznych u dziecka

co oznaczaja te wyniki z krwi? roztocze kurzu domowego stopien3,roztocze mączne 2 a całkowite IgE 19(na 0-60 IU/ml)co to jest IgE calkwoite wogóle?co to oznacza dla dziecka?czego unikac,co robic,jakie to ma znaczenie? zrobilam tez panel pokarmowy.jablko brzoskwinie na stopniu 1,mąke pszenna i zytnią,jaja,orzechy laskowe na stopniu 2,czy to duza alergia,czy nie dawac jej wogole mąki?prosze o rady jak postepowac? jesli ma na jablka,to czy powinnam unikac tez gruszek lub innych owocow?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie mając w ręce wyniku badania alergologicznego nie jestem w stanie zinterpretować podanego opisu. Podany wynik IgE całkowitego jest prawidłowy - szczegóły dotyczące IgE polecam przeczytać w artykule: http://portal.abczdrowie.pl/ige. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą lub specjalistą alergologiem.