Wyostrzenie krawędzi trzonów kręgowych C4-5
Zrobiłam Rtg i wyszło mi Wyopstrznei krawedzi trzinów krwęgów C4-5 iwyrotk ow haczykowatych C3-6 Zniesienie Lordozy co to takiego jest

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego w celu interpretacji wyniku badania w oparciu o występujące dolegliwości.