Zniesienie lordozy, zaostrzenie krawędzi trzonów w RTG kręgosłupa
Dostałam wyniki badania rtg kręgosłupa w części szyjnej które brzmią:"zniesienie lordozy, zaostrzenie krawędzi trzonów, przestrzenie m-krawędziami rtg w normie" Mam rozumieć, że ta część kręgosłupa jest w porządku?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania nie wskazuje na występowanie istotnych zmian. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.