Wysoki puls w nocy powodujący bezsenność

Witam prosze o poradę bo nie wiem co mam zrobić ze swoim plusem. Dochodzi on w nocy nawet do 180 wtedy budze się w nocy bo mi strasznie serce kolana, byłam u internisty dal mi leki na nerwy, ale nic nie pomaga, robiłam badania tarczycy też mam w normie. Nie wiem od czego to może być.. dziękuje z góry za odpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani niezwłocznie zgłosić do kardiologa. Do czasu wizyty należy mierzyć regularnie - 2-3 razy dziennie o stałych porach ciśnienie krwi i puls.