Wysokie ciśnienie i brak poprawy po zastosowaniu leku Polsart

Mam ciśnienie 140/90 i 90 tętno , od 3 tygodni biorę Polsart 40 . Ale w tym czasie ani ciśnienie ani tętno nie uległo zmianie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę ponownie zgłosić się do lekarza, który przepisał lek na nadciśnienie. Niezbędna będzie weryfikacja dawki i/lub dodanie jednego leku, z innej grupy.