Zapalenie mięśni prostownika i zginaczy przedramienia
Witam, Mam zapal. mięśni prostown.i zginaczy praw. przedram.W pracy doznałam nadwyr.nadgar.,potem zostało zdiagnoz. przez lek.rodzin.ang.Synovotis and tenosynovitis(zapalenie błony maziowej pochewki ściegnistej).W Polsce lek.ortop.zdiagn.to jako zapal.mięśni prostowników i zginaczy praw.przedram.USG.już 6 m-c i nie ma poprawy.leki p.zapalne -niestety pomogły tylko doraźnie uśmierzyć ból,a przecież chodzi o całkowite wyleczenie),w tej chwili zaczynam fizjoterapię.Co robić?Jak długo trwa leczenie.

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Długość i rodzaj leczenia uzależniona jest od konkretnego rozpoznania. Sugerowałbym aby skonsultować wynik z jeszcze innym lekarzem. Zwykle leczenie jakie zostało zastosowane powinno przynieść pozytywne rezultaty.