Ziewanie, wysoka waga a możliwe przyczyny

Mam 25 lat, ważę 95 kg wszystkie badania krwi wyszły w normie, oprócz tarczycy,ale lekarz powiedział,że nie jest to groźne i kazał za dwa miesiące zrobić te badania, prolakstyna też wysoka,ale to pewnie po lekach, obecnie biorę olanzapinę 10mg,wcześniej też ją brałem i mnóstwo leków psychiatrycznych żadne nie pomagały. Czuję ziewanie za często nie z nudów tylko taki nawyk i mnie to niepokój,miałem serię 4 dni takiego ziewania potem dobrze, znów nawrót!.Pomocy nie chcę ziewać, to mnie dobija.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.