Zmiany demielinizacyjne w wyniku MR
po wykonanym mr ,wynik badania .w obrębie istoty białej obu płatów czołowych drobne zmiany 4mm demielizacyjne zmiany naczyniopochodne oczym to świadczy pozostały opis wszystko prawidłowo

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
wynik badania wskazuje na obecność w mózgu obszarów niedokrwionych, najprawdopodobniej w wyniku rozwijającej się miażdżycy naczyń tętniczych.Zbyt mało danych klinicznych nie pozwala jednak na prawidłową interpretację. Pozdrawiam