Zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego oraz zaburzenia chodu i równowagi a gorzki smak w ustach

MAM PYTANIE TAKIEGO RODZAJU LECZĘ SIĘ NA ZWYRODNIENIE KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO I LĘDZWIOWEGO MAM ZABURZENIA CHODU I RÓWNOWAGI BÓLE GŁOWY KARKU ORAZ BÓLE CAŁEJ LEWEJ STRONY CIAŁA ORAZ KŁUCIE SERCA EKG ROBIONE MIAŁEM W CIĄGU ROKU 3 RAZY I PODOBNO WSZYSTKO W NORMIE BADANIA KRWI MIAŁEM ROBIONE ROK TEMU I WSZYSTKO W NORMIE OD MIESIĄCA CZUJĘ STRASZNY GORZKI SMAK W USTACH I POCĘ SIĘ A POT JEST ZAPACHU OCTU MYŚLĘ ŻE TO COŚ Z WĄTROBĄ ALE MOJA PANI DOKTOR NIE WIDZI PROBLEMU. JAKIE BADANIA WYKONAĆ CO MI JEST?

Jeśli Pana lekarz po uprzednim zbadaniu Pana nie widzi żadnych znaczących odchyleń, nie uważam zęby przy dużo mniejszej ilości danych o panu mógłbym kwestionować Jej zdanie. Jedyne co mogę poradzić, to jeśli jest Pan niezadowolony z świadczonych usług, to udanie się do innego lekarza.