Zwyrodnienie w stawach w dolnym odcinku k.szyjnego
Witam.3 tygodnie temu uderzyłam się w tył głowy po 2 godzinach zaczeła bolec mnie szyja bark i prawa ręka zrobiono mi tomografie oto wynik;na poziomie c5-c6obnizenie wysokosci krążka miedzykregowego oraz niewielkie uwypuklenie krązka międzykregowego zmiany w stawach unkowertebralnych,zaostrzenie przednich krawendzi trzonow kregowc5-c6.zwyrodnienie wstawach w dolnym odcinku k.szyjnego.prosze o odpowiedz

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu lekarskim oraz łącznym przeanalizowaniu wyników badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.