Uwypuklenie krążka międzykręgowego, zmiany w stawach
Witam.3 tygodnie temu uderzyłam się w tył głowy po 2 godzinach zaczeła bolec mnie szyja bark i prawa ręka zrobiono mi tomografie oto wynik;na poziomie c5-c6obnizenie wysokosci krążka miedzykregowego oraz niewielkie uwypuklenie krązka międzykregowego zmiany w stawach unkowertebralnych,zaostrzenie przednich krawendzi trzonow kregowc5-c6.zwyrodnienie wstawach w dolnym odcinku k.szyjnego.prosze o odpowiedz

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam, przypuszczalnie doszło do uszkodzeń dysku na poziomie c5-c6. Proszę z problemem udać się do fizjoterpauty (najlepiej certyfikowanego terapeuty McKenziego).