Ataki wybuchu złości oraz lęki i objawy somatyczne

Witam już od dłuższego czasu miewam problemy z nerwami Miewam ataki wybuchu złości często z błachych powodów co objawia się mi. n krzykiem, lęki przed wyjściem z domu do ludzi, przyspieszone bicie serca, bóle głowy, problemy ze snem, bóle brzucha w lewym podbrzuszu , bóle żołądka a w naprawdę stresującej sytucji to co nigdy mi się nie zdarzało :drżenie rąk. Jakie leki ziołowe będą skuteczne? Pytam o ziołowe gdyż są mniej szkodliwe.

Dzień dobry!

Środki ziołowe są mniej szkodliwe, ale nie można nazwać ich lekami - nie leczą przyczynowo. Mają ewentualnie znikome działanie objawowe. Kluczem do poprawy Pani stanu jest odkrycie jego przyczyn i mechanizmów. Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!