Ciężkość kończyn a mrowienia

Codziennie pieczenie ciala.Uczucie ciezkosci konczyn. Mrowienia. Drgania miesni.Zawroty glowy. Gula w gardle. Migrenowe bole glowy. Suchosc oka.Tomografia robiona 3 razy . Odwiedzilam 4 neurologow. Ortopede. Wszyztkie badania krwi zrobione wyniki w normie( ana1,bolerioza,ck) tsh lekko podwyzszone. Juz nie wiem co mam robic codzienny strach czy to nic powaznego placz brak checi do wszystkiego.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możłiwości przeprowadzenia badania i oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie zaproponować prawdopodobnej diagnozy. Jedyne co mogę polecić to kontakt z internistą.