Co mogę zrobić, aby schudnąć?

Mam51 lat,ważę 72kg,153cm.Jem nieregularnie,piję dużo kawy,od10 lat przyjmuję Trileptal iGabapentin Teva.od roku Climea Forte.Jak schudnąć?

Witam serdecznie, proponuję skonsultować się z wykwalifikowanym dietetykiem, który ułoży indywidualną dietę uwzgledniajacą również stosowane leki. Według wskaźnika BMI wkroczyła Pani w I stopień otyłości, proszę nie czekać i działać! PS. Regularność posiłków i ograniczenie kawy do 2 razy dziennie to jedna z konieczności, proszę o tym pomyśleć. Pozdrawiam serdecznie.