Dieta, jak i co jeść codziennie?

Czy możecie mi napisać na jeden dzień taki rozpis co mam jeść i w ogóle, np na śniadanie to i to na obiad to i to. Aaaaa, jestem zdrowa, nie przyjmuje żadnych leków. Próbowałam kilka diet, ale nie przynosiły rezultatów. Byłam u lekarza i nie mam żadnych chorób. Moja siostra w sumie ma tendencje do tycia i jest dosyć gruba. Aaa i mam pytania zna może P. jakieś tabletki czy krople na odchudzanie, czy jakieś dobre herbaty? Z góry dziękuję ;)
ponad rok temu

Witam,

Nie mogę odszukać Twojej wcześniejszej wypowiedzi, dlatego nie mam dostępu do Twoich danych (masy ciała, wzrostu, wieku).
Nie jestem w stanie dać Ci przykładowego jadłospisu.
Polecam natomiast skorzystanie z Piramidy Zdrowego Żywienia IŻŻ.
Jest ona dostępna na: www.izz.waw.pl
Nie polecam kropli na odchudzanie.
Podstawę powinna stanowić dieta i aktywność fizyczna.

Pozdrawiam