Zakwasy po aktywności fizycznej

Od ponad roku nic nie robienia poszedłem grać w piłkę na halę na 1,5 h. Wiem, że jutro będę miał na 100% zakwasy. Jest jakiś dobry sposób na to czy musze to poprostu przecierpiec ??

Magdalena StusiĹska

Pomocne może być rozgrzewanie- sauna, ciepła kąpiel. Pomóc mogą też masaże. Zapobiega porządna rozgrzewka przed treningiem, regularny wysiłek i stopniowe zwiększanie obciązenia.