Dieta redukcyjna u wegetarianki

Witam serdecznie !! Jestem na diecie redukcyjnej. Muszę spalić nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie. Jestem wegetarianką. Nie jem ani mięsa ani nawet ryb. Muszę jednak coś jeść. Czy mogę więc codziennie jeść serek wiejski i twarożek by spożyć białko ? Do tego dziennie jem aż 5 kromek chleba, mam to rozłożone. 3 na śniadanie i 2 na kolację. Czy przy redukcji to nie jest za dużo ? 5 kromek .. Jednak skoro nie jem mięsa i ryb to coś jeść muszę prawda ? Muszę jeszcze dodać, że nie lubię jajek.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Jajka będą najlepszym źródłem w tym przypadku.
A nasiona roślin stąrczkowych?
Ile ma Pani lat?

W takim przypadku konieczna jest konsultacja z dietetykiem.
Specjalizuję się w dietach wegetarianskich, jesli potrzbeuje Pani pomocy,
zapraszam do współpracy:
ulewicznatalia@gmail.com