Jak schudnąć z bioder, pośladków i łydek?

Mam 21 lat i mam duży problem z biodrami, pośladkami i łydkami. Moje wymiary 167 cm wzrostu i 62 kg. Moje górne partie ciała są ok, ale mam szerokie biodra mowa tu o tzw. boczkach. Drugim problem jest figura gruszki... a w tym bardzo obfite pośladki. Jak pomyśle o wyjściu w stroju kąpielowym to mam łzy w oczach. Taki cellulit ;/ Mój mężczyzna nie widzi problemu i mówi że przesadzam ;/ Ostatni problem to masywne łydki. Nie wiem już co mam zrobić. Próbowałam wielu diet, zaczęłam chudnąć powoli z bioder, ale na początku poleciało z piersi na co też nie mogę sobie pozwolić. Będę wdzięczna jeśli ktoś poleci mi jakieś konkretne ćwiczenia, balsamy czy zabieg. A do tego siedzący tryb pracy :( Jak zaczęłam więcej biegać to łydki zaczęły być masywne od mięśni. Szukam ratunku ;(

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Wskaźnik BMI obliczony dla podanych wartości masy ciała i wzrostu wynosi 22,2. Biorąc pod uwagę, że norma mieści się w granicach 19-24,9, oznacza to, że Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa. Zdecydowanie nie powinnaś zatem myśleć o odchudzaniu. Pamiętaj bowiem, że nieracjonalne odchudzanie może powodować liczne problemy zdrowotne.

By zaś wymodelować określone partie ciała takie jak biodra, łydki i pośladki, powinnaś pomyśleć o odpowiedniej aktywności fizycznej. Powinny być to ćwiczenia modelujące skierowane na właśnie te partie ciała. Polecamy zatem naszą stronę http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia, gdzie znajdziesz propozycje takich ćwiczeń.