Trwa ładowanie...

Angel PRP System - klucz do naturalnej młodości i rewolucja w medycynie estetycznej

Zanim osocze bogatopłytkowe (PRP) znalazło zastosowanie w medycynie estetycznej było z ogromną skutecznością wykorzystywane w ortopedii. Zabiegi z wykorzystaniem koncentratu wykonywano w celu skrócenia czasu naprawy chrząstki, odbudowy uszkodzonych ścięgien oraz wzrostu kości. Dodatkową zaletą zabiegów było zmniejszanie dolegliwości bólowych. Wysokie bezpieczeństwo metod, w których stosowane jest osocze bogatopłytkowe wynika również z jego autologicznego charakteru. Pobrany od pacjenta materiał, z którego wykonywany jest koncentrat eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i działań niepożądanych po przeprowadzeniu zabiegu.

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

spis treści
  Przed i po zabiegu Angel PRP System
  Przed i po zabiegu Angel PRP System

  Pacjentka przed i po zabiegu Angel PRP System. Widoczny jest efekt spłycenia zmarszczek i odmłodzonej

  zobacz galerię

  Podstawą Techniki klinicznej Angel PRP System jest pozyskanie od pacjenta niedużej ilości krwi, a następnie odseparowanie od erytrocytów osocza bogatopłytkowego, tzn. zawierającego płytki krwi i leukocyty. W tak przygotowanym koncentracie znajduje się największy poziom stężenia płytek krwi, co czyni preparat obecnie najsilniejszym na rynku.

  Sekret skuteczności terapii opiera się na składzie koncentratu. Dzięki wskazanej wyżej technice pozyskiwania osocza możliwe jest skoncentrowanie 14-krotnie większej liczby płytek krwi oraz zawartych w nich czynników wzrostu w porównaniu do wartości bazowej. Angel PRP System jest Najnowocześniejszym Komputerowym Separatorem Komórkowym.

  Wirówka w Angel PRP System
  Wirówka w Angel PRP System

  Urządzenie to ma zastosowanie w Angel PRP System.

  zobacz galerię

  Osocze bogatopłytkowe rozpoczyna proces naturalnej, biologicznej odbudowy, którego uwieńczeniem jest długotrwały efekt. Inne metody odmładzania, jak wypełniacze, toksyna botulinowa nie dają tak długotrwałych efektów odbudowy i regeneracji skóry.

  Proces starzenia się organizmu obejmuje m.in. zmiany w składzie skóry, co powoduje utratę elastyczności oraz słabszą zdolność do zatrzymywania wilgoci. W starzejącej się skórze spada stężenie kwasu hialuronowego. Zanika również naturalne białko ludzkie – kolagen. Wskazane zmiany są efektywnie spowalniane dzięki regeneracyjnej terapii PRP, będącej nowoczesną metodą anti-aging, która pozwala na odmłodzenie skóry poprzez pobudzenie organizmu pacjenta do procesu regeneracji tkanek. Zabieg polega na wstrzyknięciu koncentratu przez skórę za pomocą cienkiej igły, na zasadzie mezoterapii. Uwolnione w ten sposób czynniki wzrostu z PRP zapoczątkowują namnażanie komórek, powstawanie naczyń włosowatych i budowę struktur kolagenu. Terapia Angel System jest z powodzeniem stosowana również w problemach związanych z wypadaniem włosów, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

  Do najbardziej istotnych czynników wzrostu, które znajdują się w płytkach koncentrowanych przez Angel PRP System należą:

  • czynnik wzrostu fibroblastów (FGF): pobudza proces powstawania naczyń krwionośnych, ponadto działa wspomagająco na wzrost specjalistycznych komórek;
  • naskórkowy czynnik wzrostu (EGF): pobudza wzrost oraz procesy różnicowania komórek,a także stymuluje produkcję kolagenu;
  • płytkowy czynnik wzrostu (PDGF): pobudza naskórkowanie, replikację komórek oraz wzrost naczyń krwionośnych;
  • transformujący czynnik wzrostu-beta, (TGF-b): korzystnie oddziałuje na wzrost matrycy między komórkami.

  Skuteczność koncentratu stwarza ogromną szansę zatrzymania młodości na dłużej. Podważa sens korzystania z dotychczasowych metod. Siła, wysoka jakość i bezpieczeństwo stosowania sprawia, że Angel PRP System daje oczekiwane rezultaty na długo.

  Lek. Iwona Radziejewska-Choma
  Polecane dla Ciebie
  Pomocni lekarze
  Szukaj innego lekarza
  Komentarze
  Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.