Trwa ładowanie...

Błędy, które mają fatalny wpływ na skórę w zimie (WIDEO)

Zobacz film: "Błędy, które mają fatalny wpływ na skórę w zimie"

Zimą nasza skóra nie jest w najlepszej kondycji. Niekorzystnie oddziałują na nie czynniki atmosferyczne, np. wiatr. Nie służą jej również ogrzewane pomieszczenia oraz suche powietrze. Nic zatem dziwnego, że w tym okresie powinniśmy się szczególnie o nią zatroszczyć. Jak to zrobić? Czy musimy korzystać z pomocy specjalisty?

Okazuje się, że wiele zabiegów możemy przeprowadzić w domu. Tak naprawdę niewiele trzeba, by zadbać o siebie zimą. Musimy jednak unikać podstawowych błędów. Najczęściej popełniany dotyczy kremów z filtrem przeciwsłonecznym. Zapominamy o nich wraz z odejściem lata. To błąd! Gdy w oczy szczypie mróz, a w śniegu odbijają się promienie słońca trzeba sięgnąć po krem z wysokim filtrem. Szczególnie dokładnie smarować należy twarz. Dowiedz się, dlaczego i w jakich sytuacjach jest to szczególnie konieczne.

Błędy, które mają fatalny wpływ na skórę w zimie (WIDEO)
Błędy, które mają fatalny wpływ na skórę w zimie (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.