Trwa ładowanie...

Co warto wiedzieć o przedłużaniu paznokciu? (WIDEO)

Zobacz film: "Wszystko o przedłużaniu paznokci"

Zmiana kształtu wiąże się tutaj tylko i wyłącznie z przedłużaniem paznokci żelem badź akrylem. Przedłużamy na taką długość jaką chcemy i uzyskujac taki kształt jaki klientka sobie życzy. Tą płytkę można delikatnie zmienić jeżeli z natury jest ona dość szeroka i rozchodzi się w kształt takiej łopatki delikatnie, a możemy poprzez nałożenie żelu lekko ją wyszczuplić. Wszystko jest tylko jakby w momencie nałożenia, noszenia tego żelu.

Jakby po zdjęciu paznokieć niestety zazwyczaj wraca do tej formy, która była przed, tak? Można jedynie delikatnie, jakby sprawić że płytka zostanie wydłużona i rzeczywiście po zdjęciu tego żelu delikatnie się wydłuża. I tylko, że to jest noszenie takiego produktu no wiąże się z jednak z jakimś tam dłuższym okresem, żeby rzeczywiście te efekty później były po zdjęciu widoczne. Zaleca się też jakby, jeżeli chodzi o żel, nie zdejmowanie tego żelu od razu, ponieważ zdjęcie żelu tylko uzyskanego przez piłowanie całkowite, czyli znowu osłabiamy tą płytkę.

Wiadomo prawidłowe zdjęcie, spiłowanie nie naruszy naszego paznokcia, ale jednak lepiej zostawić żel, spiłowywać jakby tylko i wyłącznie granice odrostu i kłaść na to na przykład hybrydę. Wtedy nie widać, że coś tam nam odrasta a płytka przynajmniej schodzi, odrasta pod hybryda, która jest mimo wszystko delikatniejsza od żelu. Akryl w tej chwili robi się przynajmniej u nas bardzo mało paznokci akrylowych. Akryl jest trochę cięższym produktem od żelu i niestety bardziej ta płytkę obciąża.

Więc poprawa, poprawa kształtu paznokcia jak najbardziej, na pewno nie poprawiamy stanu paznokcia żelem bądź akrylem. Często panie przechodząc do nas pytają czy mogą wzmocnić płytkę właśnie poprzez nałożenie żelu badź akrylu, jest to wzmocnienie tylko i wyłącznie jakby grubości paznokcia, czyli paznokieć jest twardszy, nie mówimy tutaj o żadnej jakby powiedzmy regeneracji.

Czasami można też uzyskać to hybrydą tak naprawdę, ponieważ paznokcie pod hybryda robią się powiedzmy mocniejsze bo jest to jednak troszkę grubszy produkt niż lakier i też poprzez regularne przechodzenie na manicure też możemy tą płytkę delikatnie powiedzmy jakoś tam wyszczuplać. Ale no to nie jest nic na stałe powiedzmy, jeżeli przestajemy przychodzić na manicure płytka wraca do tej formy, w której była wcześniej.

Przedłużanie paznokci to sposób na ładne i długie paznockie
Przedłużanie paznokci to sposób na ładne i długie paznockie
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.