Trwa ładowanie...

Czy lepiej spać w staniku czy bez? (WIDEO)

Zobacz film: "Spanie bez stanika"

Biustonosz to nieodzowna część garderoby, którą noszą kobiety od nastoletnich lat. Dobrze dobrany, zapewnia komfort i wygodę. Jednak wiele kobiet zadaję sobie pytanie - czy spać w staniku? Obejrzyj wideo, żeby dowiedzieć się czegoś więcej i podjąć decyzję.

Niektórzy uważają, że duże piersi wymagają podtrzymania także w nocy, natomiast małe piersi nie muszą być krępowane biustonoszem. Wszyscy jednogłośnie twierdzą, że bardzo ważny jest dobór biustonosza i wiele osób zadaje sobie pytanie: jak dobrać biustonosz?

Na szczęście istnieją salony z bielizną, w których pracują braffiterki, zajmujące się idealnym dopasowaniem bielizny. Co się stanie z twoim ciałem, gdy przestaniesz nosić biustonosz? Jak cieszyć się zdrowym snem i czy biustonosz ma na to wpływ? Higiena snu jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia regenerację organizmu.

Decyzja dotycząca spania w staniku lub bez niego jest indywidualna i kobieta powinna sama ją podjąć. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy ma inną opinię lub wnioski. W wideo sprawdzisz co sądzą znani lekarza na ten temat i może dzięki temu zdecydujesz się, by przed pójściem spać zdjąć biustonosz lub zostawić go w spokoju.

Sprawdź czy wiesz wszystko na temat wpływu stanika na zdrowie i kondycję organizmu. Dowiedz się więcej na temat zdrowego snu i odpoczynku.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.