Trwa ładowanie...

Depilacja Lycon – działanie, zalety, przygotowanie, woski, cena

Depilacja Lycon to nowość w Polsce. Lycon to australijski wosk wyprodukowany z naturalnych składników. Do depilacji Lycon wykorzystuje się więc olejki, żywice i wosk pszczeli. Ważną cechą depilacji Lycon jest fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji woskiem, ten nowy zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Zobacz film: "Skuteczny sposób na pozbycie się owłosienia"

spis treści

1. Depilacja Lycon - działanie

Depilacja Lycon umożliwia pozbycie się już 1 mm włosków. Bezbolesność depilacji Lycon wynika z tego, że wosk nie ciągnie i nie podrażnia skóry. Ponadto depilacja Lycon działa kojąco na skórę, która pozostaje gładka i miękka po zabiegu.

2. Depilacja Lycon - zalety

Depilacja Lycon jest przede wszystkim bezbolesna. Ponadto umożliwia usuwanie nawet bardzo krótkich włosków. Co bardzo ważne depilacja Lycon jest bardzo dokładna i skuteczna.

Kobiety szczególnie polecają depilację Lycon do miejsc wrażliwych i delikatnych jak np. okolice bikini. Depilacja Lycon pielęgnuje również skórę i działa na nią kojąco.

Sam wosk do depilacji Lycon ma jedwabistą konsystencję i piękny zapach. Depilacja Lycon jest bardzo przyjemna i relaksująca.

10 wskazówek jak bezpiecznie depilować nogi
10 wskazówek jak bezpiecznie depilować nogi [10 zdjęć]

Lato to okres upalnych dni, w trakcie których kobiety odkrywają coraz więcej ciała. To z kolei zmusza

zobacz galerię

3. Depilacja Lycon - przygotowanie

Depilacja Lycon mimo wszystko zbiera różne opinie. Przed depilacją Lycon na pewno warto wykonać dokładny peeling całego ciała. Peeling przed depilacją Lycon powinno się wykonać na 2-3 dni przed planowanym zabiegiem. Usunięcie martwego naskórka sprawi, że włoski będą podniesione, dzięki czemu depilacja Lycon będzie skuteczniejsza.

Depilacja Lycon nie zawsze wymaga odtłuszczenia skóry. Wszystko zależy od rodzaju wosku użytego do depilacji Lycon. Olejek warto nałożyć np. na skórę przed depilacją Lycon woskiem typu hot wax, aby zabezpieczyć skórę przed uszkodzeniami.

4. Depilacja Lycon - woski

Depilacja Lycon jest tak skuteczna dzięki wyjątkowym woskom do depilacji. Woski Lycon są produktami naturalnymi, które nie podrażnią skóry, a pozostawią ja nawilżoną i odżywioną po depilacji.

Do depilacji Lycon wykorzystuje się takie woski jak:

  • Hot Wax - do krótkich włosków w delikatnych rejonach;
  • Lycojet - nadający się do każdej depilacji, zwłaszcza miejsc trudno dostępnych, ponieważ mocno łapie włoski;
  • Strip Wax - działają kojąco i odżywiają skórę, dzięki zawartości olejków aromatycznych.

Najbardziej polecane do depilacji Lycon są woski Lycon Hot Wax i Lycon Strip Wax.

Lycon Hot Wax to depilacja woskiem twardym. Wybierając ten produkt, mamy do wyboru różne woski twarde: Lycon Hot Wax, Lycojet Hot Wax, LYCOtec White Hot Wax, LYCOdream Hybrid Wax.

PYTANIA I ODPOWIEDZI LEKARZY NA TEN TEMAT

Zobacz odpowiedzi na pytania osób, które miały do czynienia z tym problemem:

Wszystkie odpowiedzi lekarzy

Lycon Hot Wax to innowacyjny wosk, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się nawet 1 mm włosków. Są one szczególnie polecane do depilacji Lycon twarzy, pach i bikini.

Natomiast Lycon Strip Wax to miękki wosk, który idealnie nadaje się do usuwania włosów przynajmniej 2 mm. Polecany jest do depilacji większych powierzchni jak np. plecy, nogi, czy ręce. Rekomendowany jest ze względu na łatwą aplikację, mocny chwyt, brak lepkich pozostałości oraz dużą ekonomiczność.

5. Depilacja Lycon - cena

Depilacja Lycon jest trochę droższa niż standardowa. Cena depilacji Lycon zależy tak naprawdę od miejsca, które chcemy depilować. Za depilację Lycon pachy zapłacimy ok. 50 zł, bikini ok. 60 zł, a już za nogi cena będzie wynosić aż 180 zł.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.