Trwa ładowanie...

Gaca system – rodzaj terapii, efekty

Coraz szersza rzesza osób odnajduje w sobie potrzebę nie tylko codziennej aktywności fizycznej, ale także zdrowego odżywiania. Chcąc zredukować zbędną tkankę tłuszczową należy dobrać jadłospis i plan treningowy nie tylko do głównych celów, ale również do możliwości zdrowotnych. W internecie można znaleźć porady trenerów, dietetyków, które dotyczą rodzajów ćwiczeń, sposobu ich wykonywania, a także propozycje dietetycznych, odchudzających diet.

Popularność wśród osób dbających o formę, zdrowie zdobyła Ewa Chodakowska, wiele osób czerpie inspiracje z propozycji trenerki i piosenkarki Mel B i wielu innych osobistości ze świata fitness. Nie mniejszą popularnością cieszy się Gaca system, czyli kompilacja ćwiczeń odchudzających, diety, właściwej motywacji do ćwiczeń i nauki regeneracji ciała po wzmożonym wysiłku fizycznym.

spis treści

Zobacz film: "Gaca podpowiada, jak wspomóc odchudzanie"

1. Co to jest gaca system?

Czym dokładnie jest Gaca system? Skąd popularność elementów, które składają się na Gaca system? Na samym początku należy zapoznać się z systemem żywieniowym proponowanym przez Gaca system. Ten element zakłada terapię osób cierpiących na otyłość i nadwagę, w Gaca system plan żywieniowy jest dobierany nie tylko do indywidualnych założeń plan treningowego, ale przede wszystkim do stanu zdrowia, wagi, wieku, umiejętności fizycznych i możliwości psychicznych osoby.

Gaca system to system ćwiczeń, diety i motywacji do walki z otyłością
Gaca system to system ćwiczeń, diety i motywacji do walki z otyłością (123RF)

Gaca system to także system treningowy, czyli fundament całej terapii. Ćwiczenia są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta jego problemów zdrowotnych, a także możliwości fizycznych. System treningowy w Gaca system zakłada nie tylko skuteczne spalanie tłuszczu, ale także wzmocnienie mięśni, rzeźba sylwetki i ogólna poprawa metabolizmu.

Konrad Gaca uważa, że w każdej terapii bardzo duże znaczenie ma właściwa motywacja. Ponieważ Gaca system to w większości przypadków kilkanaście miesięcy ciężkiej terapii, dlatego w tym przypadku tak duże znaczenie ma odpowiednia motywacja do działania. Ostatnim elementem, jaki proponuje Gaca system jest system regeneracyjny. Po każdym wysiłku fizycznym organizm powinien powrócić do równowagi.

PYTANIA I ODPOWIEDZI LEKARZY NA TEN TEMAT

Wszystkie odpowiedzi lekarzy

Dlaczego umiejętna regeneracja ma tak duże znaczenie w procesie odchudzania? Ponieważ dzięki umiejętności odpoczynku, właściwym suplementom diety i zabiegom pielęgnacyjnym możliwe jest utrzymanie nie tylko uzyskanych już efektów treningu, ale także poprawa kondycji, zdrowia i ogólnej odporności całego organizmu.

2. Efekty systemu Gaca

Gaca system to przede wszystkim skuteczność w walce z otyłością. Otyłość to nie tylko kwestia wyglądu, to również ryzyko chorób dla przykładu chorób układu pokarmowego, moczowego, trawiennego czy chorób endokrynologicznych.

Według trenerów osoby, którym uda się pokonać otyłość zmieniają też swoje nastawienie do życia dla przykładu stają się pewni siebie, mają więcej energii i chęci do działania. Gaca system to również zmiana wizerunku, ponieważ redukcja wagi automatycznie wpływa na chęć zmiany swojego wyglądu.

Gaca system – rodzaj terapii, efekty
Gaca system – rodzaj terapii, efekty
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.