Trwa ładowanie...

Hepatil Detox – działanie, odchudzanie, skutki uboczne, zamienniki

Hepatil Detox jest suplementem diety. Ma postać kapsułek bogatych w naturalne składniki. Stanowi ciekawą alternatywę dla drogich suplementów wspomagających odchudzanie, gdyż można zakupić go już za kwotę poniżej 10 zł za 40 kapsułek. Stosowanie Hepatil Detox ma na celu wspieranie pracy wątroby. Ponadto, przyczynia się do aktywnego procesu detoksykacji.

spis treści

1. Hepatil Detox – działanie

Hepatil Detox przede wszystkim wpływa pozytywnie na funkcjonowanie wątroby. Jest to suplement diety bogaty w substancje odżywcze algi chlorelli, która jest źródłem 19 aminokwasów i ponad 70 substancji czynnych.

Zobacz film: "Największe dietetyczne mity. Możesz wyrzucić je do kosza"

Wydawałoby się to rzeczą zwykłą gdyby nie fakt, że organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować tych substancji. Dlatego też suplement diety Hepatil Detox znacząco przyspiesza regenerację wątroby tym samym pozwalając jej usunąć nadmiar toksycznych substancji, które zalegają w głębiach organizmu.

Zawarta w składzie suplementu chlorella eliminuje z organizmu metale ciężkie. Hepatil Detox zawiera również żelatynę, celulozę, dwutlenek tytanu, dwutlenek krzemu i substancje przeciwzbrylające.

Ponadto, dzięki pozostałym dwóm, kluczowym składnikom suplementu diety Hepatil Detox, tj. ekstraktu z ziela karczocha i choliny, organizm w odpowiedni sposób zostaje oczyszczony z toksyn. Cholina wspiera prawidłową pracę wątroby.

2. Hepatil Detox – odchudzanie

Specjaliści w zakresie żywienia człowieka i dietetyki polecają stosowanie suplementu diety Hepatil Detox jako produktu, który wraz ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną wspomaga odchudzanie.

W szczególności mowa o realnym oczyszczeniu organizmu za pomocą uwolnieniu go z toksyn. Taką właściwość mają zawarte w suplemencie Hepatil Detox naturalne składniki odżywcze.

3. Hepatil Detox – skutki uboczne

Zaleca się zażywanie suplementu diety Hepatil Detox doustnie, nie więcej niż trzy kapsułki w ciągu doby. Dotychczas nie odnotowano działań niepożądanych po stosowaniu suplementu diety Hepatil Detox.

4. Hepatil Detox – zamienniki

Hepatil Detox posiada wiele zamienników, choć nie każdy z nich prezentuje tak bogatą właściwość składników odżywczych. Jednym z nich jest Spirulin Plus jako jeden z droższych (koszt ok. 150 zł) suplementów przeznaczonych dla osób, które chcą skutecznie oczyścić swój organizm z toksyn, a także wspomóc jego regenerację.

W skład tego preparatu wchodzą algi morskie, pokrzywa zwyczajna, mniszek lekarski, cynk, zielona herbata i lucerna siewna. Zawarte w Spirulin Plus substancje aktywne powodują m.in. lepszą odporność organizmu, regenerację wątroby, redukcję obrzęków, prawidłową pracę układu pokarmowego czy redukcję nadwagi. Producent suplementu zapewnia, że nie powoduje on żadnych skutków ubocznych.

Zamiennik dla Hepatil Detox to np. sok z liści karczocha (koszt nie powinien przekroczyć 30 zł). Zawarta w produkcie [witamina](https://portal.abczdrowie.pl/witaminy C) powoduje utrzymanie w organizmie prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Kolejnym zamiennikiem Hepatil Detox jest F-CHOLINE występujący w postaci proszku (60 porcji to koszt około 25zł). Zawiera cholinę dzięki czemu pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Ponadto, przyczynia się do odpowiedniego utrzymania metabolizmu tłuszczów i homocysteiny.

Hepatil Detox – działanie, odchudzanie, skutki uboczne, zamienniki
Hepatil Detox – działanie, odchudzanie, skutki uboczne, zamienniki (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.