Trwa ładowanie...

III Górski Maraton Jogi w Wierchomli - musisz tam być

Już po raz trzeci do małej miejscowości w Beskidzie Sądeckim zjadą się sympatycy jogi, aby wykonać 108 POWITAŃ SŁOŃCA na górze stoku. 2 dni bezpłatnych warsztatów, świetna atmosfera oraz bezpłatny maraton w górach - to wszystko czeka na tych, którzy przyjadą 22 i 23 sierpnia do Wierchomli! Maraton wspierają aktora Paulina Holtz, krytyk filmowy Tomasz Raczek oraz Jan Huruk mistrz maratonów biegowych.

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

Maratony jogi to część światowego nurtu zainteresowania zdrowym i aktywnym trybem życia. Ideą jest wspólne wykonanie określonych sekwencji i pozycji jogi w określonym czasie i miejscu. Im więcej uczestników weźmie udział w maratonie, tym bardziej spektakularny i widowiskowy będzie efekt. Imprezy tego typu z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników, podobne wydarzenia odbywają się na całym świecie. W Polsce I Górski Maraton Jogi odbył się w sierpniu 2013 roku, impreza cieszy się dużą popularnością wśród osób ćwiczących jogę i nie tylko.

Maraton Jogi w Wierchomli odbędzie się 22 i 23 sierpnia. Celem imprezy jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia. Maraton to zaproszenie dla tych, których łączy wspólna pasja oraz tych wszystkich, którzy lubią spędzać czas wolny w otoczeniu natury i przyrody. W programie: darmowe 2-dniowe warsztaty, przygotowanie do maratonu, warsztaty naturalnych kosmetyków, konkurs. Zajęcia przygotowujące do maratonu poprowadzi Wiktor Morgulec.

Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Najważniejszym wydarzeniem dwudniowej imprezy będzie widowiskowy maraton jogi na stoku Wierchomla, który odbędzie się 23.08.2015 r. o godz.: 14.00 - WSTĘP WOLNY! Wszyscy uczestnicy maratonu wspólnie wykonają 108 POWITAŃ SŁOŃCA, czyli jedną z podstawowych i najbardziej znanych sekwencji jogi na świecie. Maraton odbędzie się w intencji powrotu do zdrowia joginki Marty Steiner.

Więcej informacji na: maratonjogi.pl, wierchomla.com.pl, joga-joga.pl.

1. PROGRAM III GÓRSKIEGO MARATONU JOGI W WIERCHOMLI

Dzień I - 22.08.2015 r.

  • 12.00 – 13.00 – Rejestracja uczestników wydanie pakietów startowych
  • 14.00 – 15.30 sobota – JOGA FUNKCJONALNA  – gość specjalny Maratonu – Radek Rychlik
  • 16.00 – 18.00 – joga w formule RUCH – ODDECH – RELAKS  – prowadzi Wiktor Morgulec
  • 20.30 – 22.30 – Wieczór filmowy

DZIEŃ II - 23.08.2015 r.

  • 9.00 – 10.00 – Zajęcia przygotowawcze do Maratonu jogi – prowadzi Wiktor Morgulec
  • 10.00 – 13.00 – Warsztaty kosmetyków naturalnych Organique
  • 12.00 – 13.00 – Rejestracja uczestników wydanie pakietów startowych
  • 14.00 – 15.30 – 108 Powitań Słońca – III Górski Maraton Jogi na górze Wierchomla
  • 15.30 – 16.30 – Rozdanie nagród
  • 16.30 – 18.30 – Wspólny posiłek vege grill z udziałem naszych gości specjalnych.

III Górski Maraton Jogi

III Górski Maraton Jogi

Wierchomla 22-23 sierpnia 2015

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w III Górskim Maratonie Jogi. Wydarzenie wspierają Paulina Holtz, Tomasz Raczek oraz Jan Huruk - mistrz maratonów biegowych.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.