Trwa ładowanie...

Jak ćwiczyć w plenerze? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak ćwiczyć w plenerze?"

Chcesz zadbać o formę, ale nie do końca wiesz jak? Może chcesz się zapisać na siłownię, ale karnet opłacany jest z góry na miesiąc, a Ty nie wiesz, czy w ogóle Ci się to spodoba. Jeśli mieszkasz w mieście, poszukaj siłowni na świeżym powietrzu. To coraz popularniejsza forma zagospodarowania skwerów i terenów zielonych, dlatego na pewno przynajmniej jedna znajduje się w pobliżu Twojego domu.

Tego typu siłownie wyposażone są w różnego rodzaju urządzenia modelujące różne partie ciała. Wyćwiczymy tu klatkę piersiową i barki, nogi, ramiona, a także brzuch. Zabierz ze sobą wodę — może się przydać, gdy się zmęczysz.

Jak ćwiczyć w plenerze? (WIDEO)
Jak ćwiczyć w plenerze? (WIDEO) (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.