Trwa ładowanie...

Jak dobrze kompletować swoją garderobę? (WIDEO)

Zobacz film: "Polki często chodzą na zakupy z nudów, kupują bez zastanowienia"

Według wielu statystyk Polki kupują bez zastanowienia, a zakupy traktują jako formę spędzania wolnego czasu. Przez takie podejście kobiety mają szafy pełne ubrań, w których tak naprawdę nie chodzą.

Aby zapobiec kompulsywnym zakupom, warto się dobrze zastanowić, co jest nam obecnie najbardziej potrzebne i udać się na zakupy z listą w ręce. Dzięki temu nie zapomnimy o niczym, co może nam się przydać i nie kupimy niczego spoza listy.

Stylistka Magda Jagnicka uważa, że zbyt duża liczba ubrań w szafie jest główną przyczyną wiecznego problemu kobiet pod tytułem "nie mam się w co ubrać". Zakupy pod wpływem chwili sprawiają, że kupujemy kolejne zbędne rzeczy i tak naprawdę nie wiemy, co jest w naszej szafie i co tak naprawdę by się nam przydało.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.