Trwa ładowanie...

Masaż najskuteczniejszy w walce z cellulitem (WIDEO)

Zobacz film: "Masaż najskuteczniejszy w walce z cellulitem"

LipoShock jest maszyną wykorzystującą technologie działania fali uderzeniowej i fali ultradźwiękowej. Działa to na zasadzie rozerwania błon komórek tłuszczowych. Ich zawartość uwalniana zostaje do przestrzeni międzykomórkowych i wraz z procesami metabolicznymi zostaje wydalona z organizmu. Warto zastosować po skorzystaniu z LipoShocka drenaż limfatyczny. Może być on wykonany manualnie bądź również za pomocą aparatury.

LipoShock jest zabiegiemm którego nie wykonujemy częściej jak raz w tygodniu. Wykonujemy tylko na małe partie, typu na przykład tył ud, łydki, brzuch, boczki i bryczesy. Powierzchnia, na której wykonuje się ten zabieg nie powinna być większa jak, załóżmy, dwie dłonie.

Jeśli chodzi o efekty zabiegu, LipoShock daje efekt modelarzu ciała, likwidowania cellulitu, wyrównania, wygładzenia, ujędrnienia skóry. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, natomiast zaleca się stosowanie serii takich zabiegów. Należy również nadmienić, że dobrze jest stosować go również w terapii łączonej, tak jak w przypadku masaży odchudzających. Dobrze by było jeśli stosowalibyśmy dietę, a także uprawiali aktywność fizyczną.

Każdy będzie troszeczkę inaczej odczuwał działanie LipoShocka, natomiast z reguły przy ultradźwiękach odczuwamy jedynie słyszalne efekty, tak jakby grały nam świerszcze, aczkolwiek nie jest to tak miłe dla ucha jak świerszcze polne tylko może być takie bardzo drażniące. Natomiast niektórzy słyszą to ciszej, niektórzy głośniej.

Jeśli chodzi o falę uderzeniową i jej odczucia, w niektórych miejscach możemy mieć się takie odczucie jakby tępego bólu w kościach, takie jakby promieniowanie do kości.

Kobiety mające duży cellulit powinny korzystać z profesjonalnych zabiegów
Kobiety mające duży cellulit powinny korzystać z profesjonalnych zabiegów
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.