Trwa ładowanie...

Myła twarz kawą. Zobacz , jakie są efekty (WIDEO)

Zobacz film: "Myła twarz kawą. Zobacz, jakie są efekty"

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki kawy, a niektórzy również funkcjonowania w ciągu dnia bez kilku kolejnych. O korzyściach z picia kawy mówi się bardzo wiele, istnieją badania potwierdzające jej zdrowotne właściwości.

Okazuje się jednak, że kawa to nie tylko napój. To także naturalny kosmetyk o wielu właściwościach. Anna postanowiła myć kawą twarz oraz używać jej jako peelingu. Była ciekawa, jakie będą tego efekty. Czy działanie kawy może mieć nie tylko charakter zdrowotny, ale również kosmetyczny?

Kobiety używają wielu kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Czy to możliwe, że kawa byłaby w stanie przynajmniej częściowo je zastąpić? Anna postanowiła stosować właśnie kawę jako codzienny kosmetyk do pielęgnacji twarzy. Kawa stosowana była przez tydzień i każdego dnia kobieta dokumentowała to, co działo się z jej twarzą. Efekty dla wielu osób mogą być zaskakujące.

Czy codzienne stosowanie kosmetyku spowodowało oczyszczenie twarzy czy raczej doprowadziło do powstania zaczerwienienia na twarzy? Czy wywołało trądzik lub inne negatywne zmiany skórne czy wręcz przeciwnie - odżywiło skórę i sprawiło, że twarz stała się piękniejsza? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi oglądając przygotowany materiał wideo.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.