Trwa ładowanie...

Odwiedź YASUMI i poczuj się wyjątkowo!

Informacja prasowa

Ładny wygląd to nie tylko zasługa dobrych genów – wiele zależy od nas samych. Staranna pielęgnacja skóry twarzy i ciała może zdziałać cuda, zwłaszcza gdy towarzyszą jej profesjonalne zabiegi kosmetyczne, wykonywane przez doświadczonych specjalistów. W kwestii urody warto postawić na perfekcję, a ta jest szczególnie bliska pracownikom gabinetów kosmetycznych YASUMI.

1. Zrelaksuj się w duchu Kraju Kwitnącej Wiśni

„Yasumi” to japońskie słowo oznaczające „relaks”. Z tego właśnie powodu zostało wybrane na nazwę sieci gabinetów profesjonalnej pielęgnacji ciała i twarzy. Obecnie w Polsce znajduje się niemal 100 gabinetów YASUMI, przy czym najnowszy z nich - Instytut Zdrowia i Urody YASUMI Powiśle – został otwarty 24 kwietnia 2014 roku. Zabiegi wykonywane w YASUMI wyróżniają się na tle procedur z innych gabinetów dążeniem do ukojenia zmysłów i zrelaksowania ciała – klienci YASUMI mają bowiem unikalną możliwość połączenia starań o atrakcyjny wygląd z najnowowcześniejszymi technologiami i dalekowschodnią troską o psyche.

Odwiedź YASUMI i poczuj się wyjątkowo!
Odwiedź YASUMI i poczuj się wyjątkowo!
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.