Trwa ładowanie...

Przed wyjazdem sprawdź biuro podróży! (WIDEO)

Zobacz film: "Przed wyjazdem sprawdź biuro podróży!"

Niejednokrotnie mówiono w środkach masowego przekazu o oszustwach biur podróży. Zamiast pięknego hotelu z basenem otoczonego palmami, po przyjeździe turystów czekało na nich szczere pole lub ośrodek w stanie ruiny. Alarm podniósł się również po fali upadków biur podróży w 2013 roku. Z tych powodów zawsze warto sprawdzać biuro podróży przed skorzystaniem z jego usług.

Istnieją rejestry zawierające informacje o wiarygodności pośredników turystycznych oraz ośrodków wypoczynkowych, do których wgląd ma każdy zainteresowany. Poza tym do dyspozycji potencjalnych klientów biur pozostają instytucje państwowe i pozarządowe, które pomogą w trudnych sytuacjach. Wśród nich jest Federacja Konsumentów.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.