Trwa ładowanie...

Styl pierwszej damy Agaty Dudy (WIDEO)

Zobacz film: "Kreacje Agaty Dudy"

W momencie zaprzysiężenia na urząd, nowego prezydenta oraz jego żonę, pełniącą obowiązki pierwszej damy, zaczyna obowiązywać pewien protokół. Jego aspektów jest wiele, a jednym z nich jest dobór garderoby. Dotyczy to sytuacji formalnych, na przykład spotkań dyplomatycznych, jak i codziennych.

Polska pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda, wzięła sobie wytyczne do serca, przez co wypada w bardzo korzystnym świetle zarówno przed Polakami, jak i przedstawicielami innych państw. Styl Agaty Dudy jest prosty, ale elegancki. Stawia na stonowane kolory i proste kroje. Niejednokrotnie udowodniła, że wspiera polski przemysł modowy, zakładając sukienki od polskich projektantów.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.