Trwa ładowanie...

Suplementy diety na urodę

Suplementy diety na urodę

O urodę dbać można z zewnątrz, poddając się różnego rodzaju zabiegom kosmetycznym i używając środków pielęgnacyjnych, a także od środka, tzn. stosując preparaty witaminowe i suplementy diety, które poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci. Suplementy diety na urodę zawierają najczęściej cynk, witaminę D oraz A, a także wyciągi ze skrzypu polnego i pokrzywy. Ekstrakty z ziół poprawiają stan skóry, wzmacniają włosy, przeciwdziałają łamliwości paznokci i poprawiają ogólna kondycję i stan zdrowia całego organizmu.

Preparaty ziołowo-witaminowe polecane są jako uzupełnienie codziennej diety. Pomagają w stanach zmęczenia i osłabienia, w uczuciu drętwienia kończyn, w objawach niedoboru witamin (zajady, łojotok, łamliwość paznokci, nadmierne wypadanie włosów). Dodatek skrzypu polnego i pokrzywy poprawia procesy metaboliczne, wpływa korzystnie na przemianę materii, sprzyja zwiększeniu zawartości hemoglobiny w układzie czerwonokrwinkowym oraz uelastycznia skórę i błony śluzowe.

Wśród pań dużą popularnością cieszą się zwłaszcza suplementy diety na odchudzanie. W czasie redukowania wagi ciała i kontrolowania ilości spożywanych kalorii pomocne może być dodatkowe wsparcie i motywacja. Produkty wspomagające odchudzanie mają postać herbatek ziołowych, białkowych odżywek lub batonów proteinowych. Zawierają wyciągi z zielonej herbaty, która przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Odżywki białkowe w głównej mierze zawierają wysokiej jakości białko sojowe, które jest kluczem do kontroli apetytu i napadów głodu. Białko pozwala czuć sytość przez długi czas, a jako budulec komórkowy utrzymuje skórę w dobrej formie, co w trakcie odchudzania może zapobiegać powstawaniu obwisłych fałdek.