Trwa ładowanie...

Szkoła tańca to ich spełnienie marzeń. Jak wyglądają zajęcia? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak spełnić marzenia o własnej szkole tańca?"

Marzeniem każdego tancerza jest otworzenie szkoły, w której mogliby uczyć innych podstawowych kroków tanecznych oraz szkolić osoby pragnące wziąć udział w prestiżowych zawodach. Popularną metodą często praktykowaną przez zawodowców jest metoda pro A, która polega na nauce tańca tancerza z amatorem. Dzięki temu łatwiej nauczyć się podstawowych kroków oraz różnych styli tanecznych. W trakcie nauki najważniejsza jest dobra zabawa oraz spełnienie marzeń kursantów.

Zobacz wideo, w którym dwoje zawodowych tancerzy postanowiło pomagać ludziom, którzy chcą błyszczeć nie tylko na turniejach, ale również na różnego rodzaju imprezach.

Szkoła tańca to spełnienie ich marzeń
Szkoła tańca to spełnienie ich marzeń
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.