Trwa ładowanie...

Thermo Speed – właściwości, dawkowanie, skutki uboczne

Thermo Speed jest opracowaną naukowo, stricte kompleksowo sformułowaną kompozycją najbardziej aktywnych termogeników pokarmowych występujących w tyrozynie, synefrynie, piperynie, kofeinie i EGCG. Stosowanie Thermo Speed pozwala wyraźnie ułatwić redukcję tłuszczu zapasowego. Thermo Speed zaleca się stosowaniu przez sportowców, których dyscyplina wymaga posiadania odpowiedniego limitu wagi.

spis treści

1. Thermo Speed – właściwości

Thermo Speed jest suplementem diety, środkiem spożywczym, który zastępuje całodzienną dietę. Jego stosowanie pozwala kontrolować masę ciała. Suplement Thermo Speed zawiera naturalne substancje roślinne, których aktywność sprowadza się do wystąpienia oczekiwanych efektów pracy.

Zobacz film: "Czy wszystkie suplementy diety są złe?"

Składniki znajdujące się w Thermo Speed posiadają szerokie spectrum właściwości:

  • Katechina EGCG, która występuje w liściach herbaty pozwala zahamować dezaktywację i eliminację adrenaliny jednocześnie wzmacniając i wydłużając aktywność termogeniczną, anaboliczną, lipolityczną i antykataboliczną.

  • Kofeina zawarta w ekstraktach z guarany i liści herbaty dezaktywuje obniżanie poziomu cAMP adenozyny. Ponadto, hamuje jej rozpad we wnętrzu komórek. Dzięki temu wzmacnia się aktywność anaboliczna, lipolityczna, termogeniczna oraz antykataboliczna.

  • Piperyna występuje w ekstrakcie pieprzu czarnego. Dzięki swoim właściwościom wpływa skutecznie na wzrost poziomu cAMP. Co więcej, hamuje aktywność kwasu nikotynowego i acetylocholiny, które obniżają poziom cAMP we wnętrzu komórek. Ponadto, jej doskonałość polega na bezpośredniej stymulacji receptorów termicznych, które prowadzą do uwalniania poza ciało wzmożonej emisji energii cieplnej. Konsekwencją tych działań jest intensywne spalanie i większe zużycie tłuszczów tzw. „zapasowych”.

Każda z wyżej wymienionych substancji Thermo Speed potęguje efekty wynikające ze wzajemnego powiązania. Dzięki stosowaniu Thermo Speed zauważalne jest zwiększenie metabolizmu organizmu poprzez ograniczenie apetytu. Ponadto, Thermo Speed sprzyja szybkiemu eliminowaniu tkanki tłuszczowej i w najbardziej maksymalny sposób intensyfikuje spalanie tłuszczu z wspomnianą wyżej emisją energii termicznej.

2. Thermo Speed – dawkowanie

Zaleca się stosowanie Thermo Speed:

  • w dzień treningowy jedną lub dwie kapsułki rano na czczo oraz jedną lub dwie kapsułki do ok. 20 minut przed treningiem,
  • w dzień bez treningu jedną lub dwie kapsułki rano na czczo oraz jedną lub dwie kapsułki do około sześciu godzin po przyjęciu pierwszej porcji. 120 kapsułek Thermo Speed to koszt ok. 60 zł. W promocyjnej cenie dostępny jest poniżej 30 40.

3. Thermo Speed – skutki uboczne

Producent zapewnia, że przy stosowaniu zalecanych dawek produktu działania niepożądane nie występują. Nadmienia jednak, iż mocne przedawkowanie suplementu diety Thermo Speed może powodować zawroty i bóle głowy, nudności i biegunkę.

Thermo Speed – właściwości, dawkowanie, skutki uboczne
Thermo Speed – właściwości, dawkowanie, skutki uboczne
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.