Trwa ładowanie...

Wakacyjne modowe grzechy Polaków (WIDEO)

Zobacz film: "Wakacyjne grzechy Polaków"

Mówi się, że na wojnie i w miłości, wszystkie chwyty są dozwolone. Inaczej jest z modą wakacyjną. Upały skłaniają na do odsłaniania ciała i eksponowania wdzięków. Tymczasem nie zawsze wygląda to tak dobrze, jak byśmy chcieli.

Jakie są największe wpadki Polaków na wakacjach? Na przykład niedopasowany strój kąpielowy. Każda pani, niezależnie od typu figury chciałaby wyglądać dobrze na plaży. I jak się okazuje każda z nich może. Należy tylko wybrać odpowiedni strój, który to, co złe ukryje, a co dobre, wyeksponuje.

Poza tym razi nadmierna golizna w miejscach publicznych. Zbyt dużo prześwitujących materiałów nie nadaje się do wizyt w urzędzie czy zwiedzania kościołów podczas wakacji.

Wakacyjne modowe grzechy Polaków (WIDEO)
Wakacyjne modowe grzechy Polaków (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.