Trwa ładowanie...

Wiosenna rewitalizacja podczas Ladies Night

Relaksujący wieczór odnowy z wyłącznością dla pań. 

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

Wiosenna rewitalizacja podczas Ladies Night
Wiosenna rewitalizacja podczas Ladies Night

Wiosenne dni nadchodzą wielkimi krokami, a wraz z nimi coraz częściej zrzucamy zbędne warstwy zimowego okrycia. W tym szczególnym czasie wiosennego przebudzenia budzi się też chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Relaks, rewitalizacja i regeneracja powinny iść jednak w parze z doborowym towarzystwem, przy ożywiającym seansie sauny, czy jacuzzi. Seans spędzony wyłącznie w towarzystwie kobiet staje się coraz częstszym wyborem pośród pań szukających miejsc dedykowanych wyłącznie im.

Dla kobiet, które dbają o zdrowie oraz naturalne piękno, ważne jest, by wzmocnić siły witalne swojego ciała oraz pobudzić jego pierwotne zdolności do samooczyszczania i samouzdrawiania. Z holistycznego punktu widzenia, człowiek jest istotą, która składa się z ciała, umysłu oraz duszy. Żeby cieszyć się pełnią życia, wszystkie te elementy muszą się harmonizować. 

Badania prowadzone od 20 lat w Finlandii nad dobroczynnym wpływem saunowania, dowodzą, że osoby, które decydowały się na relaks w saunie siedem dni w tygodniu, w porównaniu do osób, które z sauny korzystały zaledwie raz tygodniu, wykazywały zmniejszoną skłonność do wystąpienia chorób związanych z niewydolnością serca lub przedwczesnej śmierci z powodu problemów na tle układu krążenia. Już jeden seans w saunie podnosi wydolność serca i pobudza mięsień sercowy do pompowania krwi, rozszerzając naczynia krwionośne i hamując agregację płytek krwi.

„Podczas wizyty w saunie, nasze neurony odpowiedzialne za produkcję serotoniny, tzw. „molekułu szczęścia”, aktywują się w wyniku zwiększonej temperatury. Stąd, najprawdopodobniej czujemy się tak odprężeni i szczęśliwsi podczas seansu w saunie. To szczęście dodatkowo panuje wśród pań, które mogą czuć się swobodnie podczas saunowania. Dlatego, w każdy poniedziałek wyłącznie panie mogą gościć w naszym centrum spa podczas Ladies Night” - wyjaśnia Anna Kuna, Manager Studio Sante, w Warszawie. 

Wiosenny czas to nie tylko odnowa ciała, ale także świadoma regeneracja naszych sił witalnych i ducha. Sauna, czy jacuzzi to idealna forma uwolnienia od stresu i poprawy nastroju, samopoczucia oraz przywrócenia energii do działania. Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami. Każda z pań w ten szczególny dzień powinna pamiętać nie tylko o swojej urodzie, ale także o zdrowiu.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.