Trwa ładowanie...

Zdrowe i sprawne stawy - LITOZIN® Forte

1. LITOZIN® – ekspert w zachowaniu zdrowych i sprawnych stawów

LITOZIN® Forte jest wynikiem wieloletniego projektu badawczego prowadzonego przez skandynawskich naukowców. Zawiera Rosenoid® – unikalny kompleks składników bioaktywnach wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C.

Składniki suplementu diety Litozin Forte pomagają utrzymać ruchomość i elastyczność stawów oraz wspomagają funkcjonowanie chrząstki stawowej. Zalecany szczególnie osobom powyżej 45 r.ż., które chcą na długo utrzymać sprawność stawów.

LITOZIN® Forte - suplement diety 90 kapsułek – ok. 30 zł

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

Ułatwiająca otwieranie zakrętka!

Preparat został stworzony z myślą o prawidłowym funkcjonowaniu chrząstki stawowej, która jest odpowiedzialna za zdrowe i elastyczne stawy.

Potrójne działanie Litozin®:

  1. Regeneruje – wit. C wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i regeneruje chrząstkę stawową, której struktury mogą się zużywać w procesie ich fizjologicznego wykorzystywania,
  2. Chroni – wit. C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, chroniąc przed uszkodzeniem DNA, białka i lipidy w tkankach (także w obrębie stawów),
  3. Wspomaga elastyczność – dzika róża pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy.

Litozin® był przedmiotem wieloletniego projektu badawczego prowadzonego na oddziale Reumatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Kopenhadze.

Badanie przeprowadzone w 2014 roku wskazuje, że osoby stosujące Litozin® Forte już po 12 tygodniach odnotowują wyraźną poprawę mobilności.

Litozin® Forte to unikalny suplement diety na stawy oparty na skoncentrowanej formule, zawierający najwyższą dawkę Rosenoidu® – kompleksu składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży oraz witaminy C.

Informacja prasowa

Zdrowe i sprawne stawy - LITOZIN® Forte
Zdrowe i sprawne stawy - LITOZIN® Forte
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.