Trwa ładowanie...

Zdrowe i sprawne stawy - LITOZIN® Kolagen

1. LITOZIN® – ekspert w zachowaniu zdrowych i sprawnych stawów

LITOZIN® Kolagen regeneruje, chroni, wspomaga elastyczność stawów. Zalecany szczególnie odczuwającym dolegliwości stawowe związane z przeciążeniami stawów wynikającymi z uprawiania sportu, nadwagi oraz wieku. To unikalny suplement diety łączący w 1 tabletce kolagen typu II - główny typ kolagenu występujący w chrząstkach stawowych - z kompleksem składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C - Rosenoid® oraz miedź.

LITOZIN® Kolagen suplement diety 30 tabl. – ok. 35 zł

Tylko 1 tabletka dziennie!

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

Potrójne działanie Litozin®:

  1. Regeneruje –wit. C wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i regeneruje chrząstkę stawową, której struktury mogą się zużywać w procesie ich fizjologicznego wykorzystywania,
  2. Chroni – wit. C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, chroniąc przed uszkodzeniem DNA, białka i lipidy w tkankach (także w obrębie stawów),
  3. Wspomaga elastyczność – dzika róża pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy.

Kolagen typu II jest głównym typem kolagenu występującym w chrząstce stawowej.

Kolagen jest białkiem, które w dużych ilościach znajduje się w tkankach łącznych, stawach, kościach oraz mięśniach. Występuje wiele rodzajów kolagenu, ale głównym typem występującym w chrząstce stawowej jest kolagen typu II. To właśnie kolagen typu II jest składnikiem preparatu LITOZIN® Kolagen.

Informacja prasowa

Zdrowe i sprawne stawy - LITOZIN® Kolagen
Zdrowe i sprawne stawy - LITOZIN® Kolagen
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.