Trwa ładowanie...

Asystor Slim - skład, charakterystyka, przeciwwskazania, asystor slim+cellu

Asystor Slim to suplement diety wspomagający odchudzanie, który działa dwufazowo. W opakowaniu znajdują się tabletki żółte, które przyjmuje się rano oraz tabletki niebieskie, które są przeznaczone na wieczór. Tabletka przyjmowana rano ma spalać tkankę tłuszczową i redukować wchłanianie węglowodanów, natomiast tabletka na wieczór zmniejsza apetyt oraz przyspiesza metabolizm.

Zobacz film: "Skutecznie odchudzanie nie wyklucza słodkich przekąsek"

spis treści

1. Skład Asystoru Slim

Dwufazowy system Asystor Slim, ma pomóc w walce z nadwagą. Tabletka żółta w swoim składzie posiada: wyciąg z białej fasoli, l-karnitynę, wyciąg z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, kofeine oraz witaminę B6. Tabletka przeznaczona na wieczór składa się z: wyciągu z liści ostrokrzewu paragwajskiego, spiruliny, wyciągu z gorzkiej pomarańczy, wyciągu z ostryżu długiego oraz chromu.

2. Charakterystyka Asystor Slim

Asystor Slim polega na przyjmowaniu jeden tabletki (żółtej) rano oraz jednej tabletki (niebieskiej) na wieczór około godziny 18. Zaleca się, aby tabletki zażywać podczas posiłków. Dwufazowe działanie Asystor Slim polega z jednaj strony na zmniejszeniu wchłaniania węglowodanów oraz na wspomaganiu ich przemiany, a także wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Z drugiej strony wspomaga pracę metabolizmu, hamuje apetyt, a także zapobiega odkładaniu się tkani tłuszczowej.

Podstawową zasadą, aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów jest zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu potrzebuje zbilansowanej i zdrowej diety oraz aktywności fizycznej. Suplement diety asystor slim dostarcza naszemu organizmowi substancji, których sami nie dostarczamy i których nam brakuje. Podczas kuracji Asystor Slim nie należy przekraczać zalecanej dawki, ponieważ nie przyspieszy to procesu odchudzania, a jedynie wywoła skutki uboczne.

3. Przeciwwskazania suplementu diety

Pomimo że Asystor Slim to suplement diety, istnieją przeciwwskazania do jego stosowania. W niektórych sytuacjach trzeba także zachować środki ostrożności podczas kuracji z asystor slim. Przeciwwskazaniem do stosowania Asystor Slim jest uczulenie lub nadwrażliwość na składniki suplementu. Asystor slim nie mogą stosować dzieci oraz kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Szczególną ostrożność podczas kuracji asystor slim powinny zachować osoby z nadciśnieniem, chorobami serca, tarczycy i centralnego układu nerwowego. Preparatu nie należy łączyć z innymi lekami lub suplementami, które posiadają w składzie kofeinę, a także nie można stosować suplementu diety z lekami stosowanymi w terapii nadciśnienia i chorób serca, hormonami tarczycy, inhibitorami monoaminooksydazy.

Zobacz także:

4. Asystor Slim+cellu

Na rynku oprócz podstawowej wersji Asystrol Slim możemy kupić także Asystor Slim+cellu. Jak wskazuje dodadkowy człon Cellu suplement posiada dodatkową cechę – wspomaga redukcję cellulitu. Więcej różnic nie ma. Preparat tak samo jak podstawowy Asystor Slim przyjmuje się i rano i wieczorem a także prawie w 100% mają taki sam skład.

Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.