Trwa ładowanie...

Belotero Lips – nowość na polskim rynku! Usta, które oddają Twój charakter

Radosna, seksowna, tajemnicza, zabawna… Pokaż więcej siebie z Belotero Lips! Naprzeciw kobietom chcącym wypełnić usta i poprawić ich kontur wyszła marka Belotero, która poszerzyła swoje portfolio o linię Belotero Lips. Koncepcja Belotero Lips jako pierwsza zakłada podejście bardziej komplementarne. Dwa zaproponowane przez Merz Aesthetics preparaty są jak szminka i konturówka – razem tworzą zgrany duet, który daje optymalne efekty dopasowane do każdej pacjentki i pozwala lepiej spersonalizować zabieg.

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

1. Belotero Lips – nowość na polskim rynku

Zabieg wypełniania ust to jedna z najpopularniejszych procedur w świecie medycynie estetycznej. Choć jest dobrze poznana i budzi zaufanie pacjentek z całego świata, nawet tu pojawiają się kolejne nowości. Belotero Lips oprócz wysokiej skuteczności gwarantuje lepszą integrację ze skórą i jeszcze mniejsze ryzyko jakichkolwiek działań niepożądanych. Dokładnie opracowane receptury dwóch tworzących ją preparatów są w stanie przy tym zaspokoić potrzeby każdej pacjentki. Tworzą ją bowiem dwa różne produkty, które wzajemnie się uzupełniają.

Dwa zaproponowane przez Merz Aesthetics preparaty są jak szminka i konturówka – razem tworzą zgrany duet, który daje optymalne efekty dopasowane do każdej pacjentki i pozwala lepiej spersonalizować zabieg.

2. Belotero Lips Shape i Contour

Dzięki technologii Belotero Liplush usta po zabiegu są znacznie pełniejsze. Pierwszy z preparatów, Belotero Lips Shape, powiększa usta, zwiększając objętość obu warg. Drugi produkt – Belotero Lips Contour – to z kolei sposób na przywrócenie ustom wyraźnego konturu, a tym samym ich odmłodzenie. Ich połączenie zapewnia równomierny wzrost objętości warg, wygładzenie ich powierzchni, uniesienie kącików oraz poprawę symetrii.

Stężenie preparatów Belotero Lips można dobierać w zależności od potrzeb, także od tego, jak głębokie są zmarszczki dookoła ust. Ich siła tkwi właśnie w dostosowaniu do oczekiwań pacjentki, bo im bardziej spersonalizowany zabieg, tym łatwiej zbliżyć się do ideału piękna.

Belotero Lips dołączyło do portfolio produktów Belotero, których jedynym dystrybutorem jest Urgo Aesthetics, część firmy Laboratoria Polfa Łódź.

Merz Aesthetics, należąca do Merz Pharma Group, jest jedną z wiodących na świecie firm, której preparaty do zabiegów medycyny estetycznej są dostępne w ponad 90 krajach. Firma Merz Aesthetics z centralą we Frankfurcie w Niemczech oferuje kompleksowe portfolio innowacyjnych i bezpiecznych preparatów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Portfolio produktowe Merz Aesthetics dostępne w Polsce to: Toksyna botulinowa typu A, Belotero® − bogata gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, Radiesse® − jedyny preparat na rynku na bazie hydroksyapatytu wapnia przeznaczony do liftingu i konturowania twarzy, posiadający badania kliniczne, Ulthera® − unikalne urządzenie do bezinwazyjnego liftingu z obrazowaniem USG, którego skuteczność i bezpieczeństwo została potwierdzona przez FDA – amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Od października 2016 r. firmę Merz Aesthetics reprezentuje w Polsce wyłączny dystrybutor na rynku polskim firma URGO Aesthetics. Wyłączny dystrybutor w Polsce: URGO Aesthetics (Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.), ul. Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.