Trwa ładowanie...

Jak się przygotować do wyprawy rowerowej? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak się przygotować do wyprawy rowerowej?"

Wycieczki rowerowe są idealną formą spędzania czasu. Na rowerze możne jeździć rekreacyjnie, ale można też sprawić, że wycieczki rowerowe są bazą naszego wypoczynku w czasie rodzinnych wyjazdów. Rower nie powinien stanowić dla nas żadnego ograniczenia. Okazuje się, że na rowerze można wybrać się nawet na wczasy do ciepłych krajów.

Piotr Romejko to zapalony rowerzysta, który na rowerze odwiedził wiele krajów, w tym m.in. Egipt. W naszym materiale opowiada, dlaczego wybrał taką formę podróżowania. Ponadto zdradza również jak prawidłowo przygotować się do takiej wyprawy i kto powinien się na nią wybrać.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.