Trwa ładowanie...

Melanie Griffith w samej bieliźnie. Wszystko w szczytnym celu

Zdjęcie w różowej bieliźnie umieściła na swoim koncie na Instagramie Melanie Griffith. Chciała w ten sposób zwrócić uwagę kobiet na problem raka piersi.

Zobacz film: "O czym świadczą pionowe bruzdy na paznokciach?"

1. Zdjęcie w bieliźnie w szczytnym celu

Październik jest na całym świecie miesiącem świadomości o raku piersi. Naukowcy, lekarze, gwiazdy i blogerzy właśnie w tym miesiącu zwracają największą uwagę na to jak ważne są zarówno regularnie wykonywane badania USG, jak i samokontrola piersi w domu. Sztandarowym kolorem akcji jest róż.

Do osób, które zwracają uwagę na problem nowotworów piersi dołączyła Melanie Griffith. Aktorka teatralna i filmowa oraz producentka telewizyjna umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w różowej bieliźnie. Jej figura robi wrażenie, aktorka ma 63 lata.

"Dołączam do akcji noszenia różu w ramach miesiąca świadomości o raku piersi" - napisała Melanie Griffith. Aktorka nawiązała też współpracę z marką bielizny, która w październiku przeznaczyła część dochodów ze sprzedaży właśnie dla kobiet z rakiem piersi.

2. Niezwykła figura

Choć aktorka wrzucała zdjęcie z myślą o zapobieganiu nowotworom piersi, jej fani zwrócili także uwagę na jej figurę. Swój zachwyt oddali w komentarzach.

Melanie Griffith ciężko pracuje nad swoim ciałem. Trenuje kilka razy w tygodniu, a jej trenerem jest znany wśród amerykańskich celebrytów Gunnar Peterson. "Uwielbiam tego mężczyznę! Pomaga mi utrzymać ciało w kondycji mimo mojego wieku. Trenujemy razem od 11 lat" - pisała aktorka.

Melanie nie boi się żadnych wyzwań gdy jest na siłowni. Wykonuje brzuszki, podnoszenia nóg, wykorzystuje ćwiczenia z obciążeniem i rotacją, linki, podnosi sztangę, a dla spalenia kalorii robi cardio.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.