Trwa ładowanie...

Najlepsza dieta dla włosów i paznokci (WIDEO)

Zobacz film: "Najlepsza dieta dla włosów i paznokci"

Masz łamiące się i wypadające włosy lub kruche paznokcie? Przyczyną z pewnością są niedobory witamin i innych substancji odżywczych. W takiej sytuacji warto skomponować dietę wzmacniającą cebulki włosów i pytkę paznokcia.

Jakie produkty należy zawrzeć w takiej diecie. Na pewno te, które zawierają dużo białka. Należy pamiętać, że włosy i paznokcie zbudowane są w dużej mierze z aminokwasów. Białka pozwolą je odbudować i zregenerować. Z tego powodu warto każdego dnia zjeść porcję mięsa, ryby, warzywa strączkowe lub jajka. Przy wypadaniu włosów i łamaniu się paznokci należy również pamiętać o krzemie. Znajdziemy go w kaszy gryczanej, jaglanej oraz w warzywach korzennych.

Najlepsza dieta dla włosów i paznokci (WIDEO)
Najlepsza dieta dla włosów i paznokci (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.