Trwa ładowanie...

Pierwszą zidentyfikowaną ofiarą zamachu w Londynie jest 30-letnia kobieta. Zmarła w ramionach swojego narzeczonego.

Pierwszą zidentyfikowaną ofiarą zamachu terrorystycznego w Londynie, który miał miejsce w ubiegłą sobotę, jest obywatelka Kanady – 30-letnia Chrissy Archibald. Informacja o śmierci została potwierdzona przez rodzinę tragicznie zmarłej Kanadyjki. Chrissy Archibald przebywała w Londynie ze swoim narzeczonym, który trzymał ukochaną w ramionach kiedy umierała. Niestety nie był jej w stanie pomóc. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce tragedii również nie zdołali pomóc Chrissy Ferguson.

Chrissy Archibald, Tyler Ferguson
Chrissy Archibald, Tyler Ferguson

Siostra narzeczonego Chrissy Ferguson, przekazała informację o tym, że jej 30-letni brat Tyler przebywał z Chrissy na weekendowym wypoczynku w Londynie, kiedy miał miejsce zamach terrorystyczny. Byli razem tego tragicznego dnia na moście London Bridge, kiedy zamachowiec ukradzioną wcześniej furgonetką wjechał w tłum przebywający na moście.

Zobacz film: "Kim był zamachowiec z Londynu? To wielokrotny przestępca"

Jak stwierdziła siostra Tylera – jej brat jest kompletnie rozbity, trzymał w ramionach swoją ukochaną kiedy ona umierała. Cassie Ferguson napisała po tych wydarzeniach na swoim facebooku: "Nie mogę oddychać. Kiedy słyszysz coś takiego, nie wydaje ci się to realne. Ubiegłej nocy mój mały braciszek stracił na moście miłość swojego życia. W ułamku sekundy odebrany mu został cały sens życia. Jeśli znacie Taylera, bądźcie przy nim. On nas teraz potrzebuje".

Z informacji przekazanych przez rodzinę Kanadyjki, tragicznie zmarła Chrissy była osobą o dobrym sercu i dużej empatii. Jeszcze przed przyjazdem do Europy, pomagała w schronisku dla bezdomnych.

Jak można było przeczytać w oświadczeniu przekazanym od rodziny - "W swoim sercu miała miejsce dla każdego i bardzo wierzyła, że każda osoba powinna być szanowana. Nie miałaby zrozumienia dla tego bezdusznego okrucieństwa, które spowodowało jej śmierć. Proszę, upamiętnijcie ją, czyniąc waszą społeczność lepszą".

Rodzina Chrissy Ferguson poprosiła także, aby uczcić pamięć o niej wpłacając pieniądze na organizacje pomagające bezdomnym. ''Powiedzcie im, że przysyła was Chrissy” - dodali w oświadczeniu rodzice zmarłej dziewczyny.

Przypomnijmy, że w sobotę 3 czerwca 2017 roku zginęło 7 osób, a 48 zostało rannych w zamachu terrorystycznym w Londynie. Zamachowcy wjechali w tłum na London Bridge furgonetką, następnie trzech napastników zaatakowało nożami zgromadzone osoby na pobliskim Borough Market. Wśród ofiar ataku na Most London Bridge, znalazła się wyżej wspomniana Chrissy Archibald.

Chrissy Archibald
Chrissy Archibald
Pierwszą zidentyfikowaną ofiarą zamachu w Londynie jest 30-letnia kobieta. Zmarła w ramionach swojego narzeczonego.
Pierwszą zidentyfikowaną ofiarą zamachu w Londynie jest 30-letnia kobieta. Zmarła w ramionach swojego narzeczonego.
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.