Trwa ładowanie...

Szczupłe uda z Mel B - dieta, ćwiczenia

Treningi z Mel B stają się coraz popularniejsze. Mel B opracowała specjalny plan treningowy podzielony na poszczególne partie ciała. Kobiety decydują się na trening z Mel B, ponieważ same mogą wybierać ćwiczenia na konkretne partie ciała, nad którymi w szczególności chciałyby popracować. Treningi Mel B można wykonywać w domu i nie potrzeba do nich żadnego dodatkowego sprzętu. Mel B w swoim planie treningowym przedstawia m.in. ćwiczenia na szczupłe uda.

spis treści

1. Szczupłe uda z Mel B - dieta

Niestety nie ma możliwości ustalenia diety na poszczególne partie ciała. W każdym wypadku należy zmienić sposób odżywiania na zdrowszy. Efekty ćwiczeń na szczupłe uda z Mel B zobaczymy zatem zdecydowanie szybciej, jeśli wprowadzimy zasady zdrowego odżywiania.

Zobacz film: "Szczupłe uda, krągłe pośladki. Te ćwiczenia pomogą ci to osiągnąć"

Pamiętajmy więc, że szczupłe uda z Mel B uzyskamy również dzięki temu, że wykluczymy z diety wszelkie przetworzone produkty, zawierające konserwanty, ulepszacze smaku i inne chemiczne dodatki. Aby mieć szczupłe uda z Mel B, zapomnijmy również o napojach gazowanych, alkoholu i innych używkach.

Szczupłe uda łatwo wyćwiczymy z Mel B
Szczupłe uda łatwo wyćwiczymy z Mel B (123rf)

Zdrowe nawyki żywieniowe, które pozwolą nam uzyskać szczupłe uda z pomocą Mel B, obejmują również wprowadzenie do diety dużej ilości warzyw i owoców, odpowiednia ilość wypijanej w ciągu dnia wody, czyli ok.2 litry, czy też zastąpienie białej mąki pszennej, pełnoziarnistą. W diecie osoby, która ćwiczy z Mel B, aby mieć szczupłe uda, powinny znaleźć się również ryby i chude mięso drobiowe lub np. z królika. W czasie ćwiczeń na szczupłe uda z Mel B warto wprowadzić do diety również zdrowe tłuszcze, a więc oliwę z oliwek, czy orzechy. Ochotę na słodycze można natomiast zaspokoić suszonymi owocami.

2. Szczupłe uda z Mel B - ćwiczenia

Trening z Mel B na szczupłe uda trwa jedynie 10 minut. Trening przygotowany przez Mel B to prosty sposób na piękne i smukłe uda. Obejmuje on 7 łatwych ćwiczeń na uda, każde z nich wykonujemy tylko przez 1 minutę.

Skuteczne sposoby na szczupłe nogi
Skuteczne sposoby na szczupłe nogi [8 zdjęć]

Marzą ci się długie i smukłe nogi? Możesz znacznie poprawić ich wygląd i zbliżyć się do ideału, wykorzystując

zobacz galerię

Pierwsze ćwiczenie na uda prezentowane przez Mel B to wstawanie i siadanie z krzesła, ale w szybkim tempie. Do tego ćwiczenia na uda należy dodać pracę ramion, biodra staramy się wysuwać do przodu.

Następnie siadamy z unoszeniem nogi. To ćwiczenie z Mel B wykonujemy podobnie do poprzedniego. Podnosimy jednak jedno kolano w górę przy siadaniu. Równowagę utrzymujemy napiętym brzuchem, oddychamy spokojnie. Wykonujemy przez minutę na każdą nogę.

Kolejnym ćwiczeniem Mel B z krzesłem jest wykop nogi do przodu. Nadal siadamy na krześle, ale po wstaniu wykonujemy energiczny wykop do przodu. To ćwiczenie na uda również wykonujemy przez 1 minutę i zmieniamy nogę.

Stajemy w szerokim rozkroku, nogi mamy lekko ugięte w kolanach i stajemy na palcach. Powtarzamy przez 1 minutę.

PYTANIA I ODPOWIEDZI LEKARZY NA TEN TEMAT

Zobacz odpowiedzi na pytania osób, które miały do czynienia z tym problemem:

Wszystkie odpowiedzi lekarzy

Następnie wykonujemy skłony do dołu z jednoczesnym wypadem nogi na lewo i na prawo. Pamiętajmy, aby mocno napinać pośladki w momencie wyprostu. Ćwiczenie na uda wykonujemy przez jedną minutę.

Robimy wypad jedną nogą do przodu, opieramy na niej cały ciężar ciała i pulsacyjnie pogłębiamy wykrok. Powtarzamy minutę i zmieniamy nogę.

Ostatnie ćwiczenie na uda z Mel B wydaje się z pozoru łatwe. Siadamy na krześle i unosimy stopy nad ziemię. Prostujemy nogi siedząc i wracamy, nie dotykając ziemi. To ćwiczenie na uda z Mel B wykonujemy przez jedną minutę.

Szczupłe uda z Mel B - dieta, ćwiczenia
Szczupłe uda z Mel B - dieta, ćwiczenia (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.