Trwa ładowanie...

Vicky Pattison - celebrytka, droga do kariery, fitness, styl życia

Victoria "Vicky" Pattison to celebrytka, która w ciągu swojej kariery potrafi przejść wielkie metamorfozy. W niektórych momentach widać było, jak odbija się na niej nieprawidłowy tryb życia i odżywiania co objawiało się przez kilkanaście kilogramów nadwagi, poszarzała cera oraz zaniedbana skóra. Już kilka miesięcy później potrafiła szokować piękną sylwetką modelki na zdjęciach wykonanych przez nie opuszczających jej na krok paparazzi.

spis treści

1. Vicky Pattison - celebrytka

Victoria Pattison urodziła się szesnastego listopada 1987 roku. Vicky Pattison to angielska osobowość telewizyjna, najbardziej znana z występowania w programie MTV "Ekipa z Newcastle" przez trzy lata, od 2011 do 2014 roku.

Zobacz film: "Ćwiczenia stabilizacyjne"

Od tego czasu wystąpiła w licznych programach w angielskiej telewizji, takich jak "Ex on the Beach" czy "Loose Women", a także "Judge Geordie", który poprowadziła w 2015 roku.

Victoria Pattison to celebrytka, która dzięki intensywnym ćwiczeniom na siłowni w kilka miesięcy odzyskała idealną figurę
Victoria Pattison to celebrytka, która dzięki intensywnym ćwiczeniom na siłowni w kilka miesięcy odzyskała idealną figurę (123RF)

2. Vicky Pattison - droga do kariery

Victoria Pattison, zanim wystąpiła w "Ekipie z Newcastle", całe życie pragnęła sławy. Pasjonowała się aktorstwem i szkolnymi przedmiotami związanymi z angielską literaturą. Vicky Pattison pracowała w różnych miejscach, takich jak najpopularniejsze kluby w Newcastle gdzie była hostessą, ale także w telesprzedaży.

Ostatnia praca Victorii Pattison polegała na telemarketingu w jednym z brytyjskich call center, jednak Pattison nie lubiła tej pracy. Gdy nadeszła okazja wystąpienia w "Ekipie z Newcastle", Pattison ochoczo rzuciła pracę i wystąpiła w programie.

Najbardziej wysportowani celebryci
Najbardziej wysportowani celebryci [9 zdjęć]

Słynna wokalistka uwielbia ćwiczenia fizyczne, ale najwięcej czasu spędza na praktykowaniu jogi oraz

zobacz galerię

3. Vicky Pattison - fitness

Przemiana Victorii Pattison udowadnia, że nic nie jest poza naszym zasięgiem jeśli tylko mocno tego pragniemy. Decyzja o poważnym wzięciu się za ćwiczenia aby powrócić do dawnej formy nastąpiła w trudnym momencie życia Victorii Pattison.

Był to czas, gdy zerwała ze swoim chłopakiem. Podczas związku często była ona wyśmiewana na twitterze i krytykowana za swoją pulchną figurę. Po zerwaniu z chłopakiem Victora Pattison przyrzekła, że zmieni swoje życie na lepsze.

Zamiast objadać się słodyczami, jak robi to wiele kobiet przechodzących trudne momenty, Victoria Pattison postanowiła zdobyć zabójczą figurę. Victoria Pattison odwiedza siłownię aż sześć razy tygodniowo, a czas spędza na wielu różnych rodzajach ćwiczeń.

Jednym z ćwiczeń, które według Victorii Pattison pomogło jej uzyskać szczupłe uda, było "hostage lunge", ćwiczenie polegające na trzymaniu rąk na głowie i podskakiwaniu przez trzydzieści sekund. Po trzydziestu sekundach powtarzamy ćwiczenie.

Koniecznie przeczytaj

4. Vicky Pattison - styl życia

Victoria Pattison, w czasie największej popularności, prowadziła tryb życia który zna wielu celebrytów. Drogie imprezy, duze ilości alkoholu i niezdrowe jedzenie towarzyszyły jej niemal codziennie. W momencie, gdy Victoria Pattison postanowiła zmienić swoje życie, postanowiła jednak zerwać z tymi niezdrowymi nawykami.

Mimo to, gdy zdarzyło jej się wziąć udział w gali czy imprezie, następnego dnia zawsze dbała o to, żeby nadrobić straty wykonując intensywny trening. Dieta Victorii Pattison to jedyne 1250 kalorii dziennie, podzielonych na cztery posiłki.

Vicky Pattison - celebrytka, droga do kariery, fitness, styl życia
Vicky Pattison - celebrytka, droga do kariery, fitness, styl życia (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.